0800330099
Время работы
(бесплатно по Украине)
8:00 - 22:00

Правила программы лояльности

Правила програми лояльності

«БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ»

 

18.01.2019                                                                                                                Київ

 

 

 

 

Дані Правила визначають умови участі у Програмі лояльності ««БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ»

 

Програма лояльності «БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ», яка є системою накопичення та використання балів, отриманих в результаті попередніх покупок товарів в салонах або інтернет-салоні Організатора.

 «Картка» або «Бонусна картка» – пластикова Картка, яка видається Учасникові на умовах даної Програми після заповнення Анкети та яка має унікальний у рамках Програми номер, необхідний для ідентифікації Учасника.

«Бали» або «Бонусні бали» – умовні одиниці (економії), що нараховуються на Рахунок Учасника при здійсненні ним купівлі товарів (окрім подарункових сертифікатів), які реалізуються у рамках Програми, а також за виконання певних дій у рамках спеціальних пропозицій і акцій Програми.

«Інформаційний центр Програми» – основні засоби інформаційної підтримки Учасників, а саме Сайт Програми https://www.bouquet.kiev.ua/club  та за телефоном 0-800-330 -099.

Всі дзвінки за вказаним номером у межах України є безкоштовними.

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

1.1. Учасником програми може стати будь-який повнолітній покупець. Для цього необхідно здійснити покупку в салоні за адресою м. Київ вул. Мечникова, буд. № 6, м. Київ пр-т. Героїв Сталінграду, буд. № 8а або в Інтернет-магазині https://www.bouquet.kiev.ua , починаючи з 21.01.2019, який виявив бажання стати Учасником Програми та отримав Бонусну картку.

1.2. Учасником Програми лояльності не може бути фізична особа-підприємець або юридична особа.

 1.3. Всі бонуси нараховуються Учасникам після здійснення ними покупок в салоні Організатора відповідно до положень Правил  і зберігаються на карті.

1.4. Бонусами на картці  Учасник може розрахуватися за наступну покупку в розмірі до 50% від загальної вартості покупки, за умови достатньої кількості накопичених та зарахованих балів.

1.5. З моменту введення в дію Програми лояльності «БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ» всі раніше видані картки переводяться в бонусні картки із збереженням % ставки бонусів в еквіваленті раніше наданому % дисконту (5, 7, 10, 15, 20, 25 %)

 

 

2. ПРАВИЛА УЧАСТІ

2.1.  «Учасник Програми»/«Учасник» – фізична особа, тримач Картки,  яка досягла 18-річного віку, яка є споживачем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів».

2.2. Бонусна картка видається Учаснику безкоштовно після заповнення та підписання ним Анкети в паперовому вигляді або шляхом заповнення та збереження реєстраційної форми на Сайті Програми, за умови, що Учасник немає будь-яких обмежень щодо такої участі, однозначно погодився та приєднався до Правил Програми, «Угоди користувача» та «Політики конфіденційності».

2. 3. Анкета обов'язкова для заповнення. Якщо обов'язкові поля Анкети, у тому числі ті, що містять персональні дані Учасника незаповнені, то Організатор має право відмовити покупцеві у видачі бонусної картки.

2. 4. Заповнюючи анкету і підтверджуючи її своїм підписом, покупець висловлює згоду з цими Правилами і підтверджує свою згоду на використання наданої інформації в маркетингових або рекламних цілях методами, що не порушують чинне законодавство України.

2.5. Анкета покупця може бути заповнена в салоні «БУКЕТ»  або на сайті https://www.bouquet.kiev.ua/club

2.6. Правила вступу в Програму розміщені на https://www.bouquet.kiev.ua/club

3. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ БОНУСІВ

3 .1. При реєстрації Учаснику для участі в Програмі нараховуються привітальні 50 бонусів /50 умовних одиниць). 

3.2. 1. Надалі Організатором буде затверджений додатковий відсоток бонусів за наступною системою, враховуючи попередні статуси клієнта (покупця):

  Статуси клієнтів:

         «Клієнт» - людина, що одержала бонусно-дисконтну картку – 5% від покупки

         «Постійний клієнт» при купівля протягом року від 10 тис грн  ставка бонусів зростає до  7%

          «Срібний клієнт» при купівля протягом року від 20 тис грн  ставка бонусів зростає до  10%

         «Золотий клієнт» » при купівля протягом року від 30 тис грн  ставка бонусів зростає до  15%

         «VIP клієнт» »  при купівля протягом року від 50 тис грн  ставка бонусів зростає до 20%

 

3.3. На суму покупки, сплачену бонусними  балами,  бонусні бали не нараховуються.

3.4. На товар зі знижкою, а також на подарункові сертифікати бонусні бали не нараховуються. На покупку подарункового сертифіката бонусна програма діє згідно з Правилами. 

3.5. Нарахування балів здійснюється при будь-якому способі оплати (готівкою,

5. Скористатися бонусами Покупець має можливість через 14 діб,  відповідно до положень Правил  бонуси зберігаються на карті.

3.8. При оплаті Учасником покупки подарунковими сертифікатами бонуси від суми повної вартості оплати не зараховуються на картку Учасника.


 4. ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ

4.1. Бонусами покупець-Учасник може оплатити не більше, ніж 50% вартості товару, зазначеної в чеку.

4.2. Товари зі знижкою, а також товари, які пропонуються за спеціальними цінами, не можуть бути оплачені бонусними балами.

4.3. При поверненні або обміні товару з Картки Учасника списуються бонусні бали, які були нараховані Учаснику при купівлі товару, який повертається або обмінюється. У разі обміну товару бонусні бали зараховується на бонусну картку Учасника заново виходячи із ціни товару, який отриманий взамін раніше придбаного.

4.4. Бонусна програма є накопичувальною. Термін дії бонусів - 12 місяців (365 днів) з дня їх нарахування. Якщо протягом 12 місяців (365 днів) після активації бонусної картки бонусні накопичення не були використані Учасником, вони анулюються  без можливості відновлення.

4.5. Для використання бонусів Учасник повинен пред’явити касиру оригінал Картки Учасника та повідомити про своє бажання використати наявні на його рахунку бонуси.

4.6 Штрих-код Картки з екрану мобільного телефону, мобільний номер телефону, вказаний при реєстрації в Програмі,  можуть бути використані для підтвердження номеру Картки Учасника.

4.7  Заміна Акційних бонусів, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

4.8 У рамках Програми округлення копійок завжди проводиться до цілих чисел до меншого значення.

4.9 Нарахування Балів на Рахунок Учасника відбувається одразу ж при здійсненні ним покупки з використанням Картки.

4.10 Організатор, у рамках спеціальних пропозицій і акцій, має право нараховувати додаткову кількість Балів наступним чином:

4.10.1. Якщо проводиться накопичення балів на всю суму чеку (у випадках проведення акцій із додатковим накопиченням балів на всю суму чеку), то нарахування балів проводиться на суму після врахування всіх знижок;

control call
Если вы заметили ошибки или есть предложения по улучшению нашей работы, напишите нам.
control call