Киев
0800 3300 99 Бесплатно по Украине

Правила программы лояльности

Правила програми лояльності

«БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ»

 

18.01.2019                                                                                                               Київ

 

 

 

 

Дані Правила визначають умови участі у Програмі лояльності ««БОНУСНАКАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ»

 

Програма лояльності «БОНУСНА КАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ», яка є системоюнакопичення та використання балів, отриманих в результаті попередніх покупоктоварів в салонах або інтернет-салоні Організатора.

 «Картка» або «Бонусна картка» –пластикова Картка, яка видається Учасникові на умовах даної Програми післязаповнення Анкети та яка має унікальний у рамках Програми номер, необхідний дляідентифікації Учасника.

«Бали» або «Бонусні бали» – умовні одиниці (економії), що нараховуютьсяна Рахунок Учасника при здійсненні ним купівлі товарів (окрім подарунковихсертифікатів), які реалізуються у рамках Програми, а також за виконання певнихдій у рамках спеціальних пропозицій і акцій Програми.

«Інформаційнийцентр Програми» – основні засоби інформаційної підтримки Учасників, а саме СайтПрограми https://www.bouquet.kiev.ua/club  та за телефоном 0800330099

Всідзвінки за вказаним номером у межах України є безкоштовними.

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

1.1. Учасником програми може стати будь-який повнолітній покупець. Для цього необхідно здійснитипокупку в салоні за адресою м. Київ вул. Мечникова, буд. № 6, м. Київ пр-т.Героїв Сталінграду, буд. № 8а або в Інтернет-магазині https://www.bouquet.kiev.ua , починаючи з 21.01.2019, який виявив бажання статиУчасником Програми та отримав Бонусну картку.

1.2. Учасником Програми лояльності не може бутифізична особа-підприємець або юридична особа.

 1.3. Всі бонусинараховуються Учасникам після здійснення ними покупок в салоні Організаторавідповідно до положень Правил  ізберігаються на карті.

1.4. Бонусами на картці  Учасникможе розрахуватися за наступну покупку в розмірі до 50% від загальноївартості покупки, за умови достатньої кількості накопичених та зарахованих балів.

1.5. З моменту введення вдію Програми лояльності «БОНУСНАКАРТКА «КЛУБ ПОКУПЦІВ БУКЕТ» всі ранішевидані картки переводяться в бонусні картки із збереженням % ставки бонусів веквіваленті раніше наданому % дисконту (5, 7, 10, 15, 20, 25 %)

 

 

2. ПРАВИЛА УЧАСТІ

2.1.  «Учасник Програми»/«Учасник» – фізична особа,тримач Картки,  яка досягла 18-річноговіку, яка є споживачем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів».

2.2. Бонусна картка видається Учаснику безкоштовно післязаповнення та підписання нимАнкети в паперовому вигляді або шляхом заповнення та збереження реєстраційноїформи на Сайті Програми, за умови, що Учасник немає будь-яких обмежень щодотакої участі, однозначно погодився та приєднався до Правил Програми, «Угодикористувача» та «Політики конфіденційності».

2. 3. Анкета обов'язковадля заповнення. Якщо обов'язкові поля Анкети,у тому числі ті, що містять персональні дані Учасника незаповнені, то Організатормає право відмовити покупцеві у видачі бонусної картки.

2. 4. Заповнюючи анкету іпідтверджуючи її своїм підписом, покупець висловлює згоду з цими Правилами іпідтверджує свою згоду на використання наданої інформації в маркетингових аборекламних цілях методами, що не порушують чинне законодавство України.

2.5. Анкета покупця може бути заповнена в салоні «БУКЕТ»  або на сайті https://www.bouquet.kiev.ua/club

2.6. Правила вступу в Програму розміщені наhttps://www.bouquet.kiev.ua/club

3. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ БОНУСІВ

3 .1. При реєстрації Учаснику для участі в Програмі нараховуютьсяпривітальні 50 бонусів /50 умовних одиниць). 

3.2. 1. Надалі Організатором буде затверджений додатковий відсоток бонусів за наступною системою, враховуючипопередні статуси клієнта (покупця):

  Статуси клієнтів:

        «Клієнт» - людина, що одержала бонусно-дисконтну картку – 5% від покупки

        «Постійний клієнт» прикупівля протягом року від 10 тис грн  ставкабонусів зростає до  7%

         «Срібний клієнт» при купівля протягомроку від 20 тис грн  ставка бонусів зростає до  10%

        «Золотий клієнт» » при купівля протягомроку від 30 тис грн  ставка бонусів зростає до  15%

        «VIP клієнт» »  при купівля протягом року від 50 тис грн  ставка бонусів зростає до 20%

 

3.3. На суму покупки, сплачену бонусними  балами,  бонусні бали не нараховуються.

3.4. На товар зі знижкою, а також на подарунковісертифікати бонусні бали не нараховуються. На покупку подарункового сертифіката бонусна програма дієзгідно з Правилами. 

3.5. Нарахування балів здійснюється при будь-якомуспособі оплати (готівкою,

5. Скористатися бонусамиПокупець має можливість через 14 діб, відповідно до положень Правил бонуси зберігаються на карті.

3.8. При оплаті Учасником покупки подарунковими сертифікатамибонуси від суми повної вартості оплати не зараховуються на карткуУчасника.


 4. ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ

4.1. Бонусами покупець-Учасник може оплатити не більше, ніж 50% вартостітовару, зазначеної в чеку.

4.2. Товари зі знижкою, а також товари, які пропонуються заспеціальними цінами, не можуть бути оплачені бонусними балами.

4.3. При поверненні або обміні товару з Картки Учасникасписуються бонусні бали, які були нараховані Учаснику при купівлі товару, якийповертається або обмінюється. У разіобміну товару бонусні бали зараховується на бонусну картку Учасниказаново виходячи із ціни товару, який отриманий взамін раніше придбаного.

4.4. Бонусна програма є накопичувальною. Термін дії бонусів - 12 місяців (365 днів) здня їх нарахування. Якщопротягом 12 місяців (365 днів) після активації бонусноїкартки бонусні накопичення не були використані Учасником, вони анулюються  без можливості відновлення.

4.5. Для використання бонусівУчасник повинен пред’явити касиру оригінал Картки Учасника та повідомити просвоє бажання використати наявні на його рахунку бонуси.

4.6 Штрих-код Картки з екранумобільного телефону, мобільний номер телефону, вказаний при реєстрації вПрограмі,  можуть бути використані для підтвердженняномеру Картки Учасника.

4.7  ЗамінаАкційних бонусів, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом недопускається.

4.8 У рамках Програми округлення копійок завжди проводиться до цілихчисел до меншого значення.

4.9 Нарахування Балів на Рахунок Учасника відбувається одразу ж приздійсненні ним покупки з використанням Картки.

4.10 Організатор, у рамках спеціальних пропозицій і акцій, має правонараховувати додаткову кількість Балів наступним чином:

4.10.1. Якщо проводиться накопичення балів на всю суму чеку (у випадкахпроведення акцій із додатковим накопиченням балів на всю суму чеку), тонарахування балів проводиться на суму після врахування всіх знижок;

control call
Если вы заметили ошибки или есть предложения по улучшению нашей работы, напишите нам.
control call
control call